Locals aan het woord 2.0
Inwoners van Hardinxveld-Giessendam delen hun ervaring met het coronavirus en de coronatest.
-
Ervaringsverhaal: Ingrid Sterrenburg
04 november 2020In mei kreeg Ingrid Sterrenburg het coronavirus. De combinatie met haar COPD zorgde ervoor dat ze moest worden opgenomen in het ziekenhuis en later nog 10 weken moest revalideren in een revalidatiecentrum. Vandaag vertelt zij haar verhaal.
-
Ervaringsverhaal: Jeannette Swets
21 oktober 2020In deel 3 van de ervaringsverhalen rondom corona dit keer Jeannette Swets. Na haar vakantie kreeg ze klachten. Ze liet zich daarom testen op COVID-19. Op deze pagina vertelt ze haar ervaring met een coronatest.
-
Ervaringsverhaal: Sylvia de Ruijter-van Iperen
14 oktober 2020In deel 2 van de ervaringsverhalen rond corona dit keer Sylvia de Ruijter - van Iperen. Zij kreeg klachten en had goede redenen om zich te laten testen. Het liep gelukkig goed af voor Sylvia. Op deze pagina vertelt ze haar ervaring met een coronatest.
-
Ervaringsverhaal: Elly Kool
07 oktober 2020Elly Kool kreeg in april verschillende klachten die konden wijzen op COVID-19. Ze liet zich testen en bleek inderdaad besmet te zijn met het coronavirus. Ze werd erg ziek. Ruim 5 maanden later ondervindt ze nog steeds de gevolgen van het virus. Op deze pagina vertelt zij haar verhaal.
Volg ons